Čím se řídíme při práci

Jak byste si představovali svou novou střechu? Ve firmě Josefa Opluštila se tesařství, pokrývačství, klempířství a dalším službám v oblasti střech věnujeme už téměř patnáct let a za tu dobu jsme na tuto otázku našli odpovědi, které zvládnou uspokojit každého zákazníka. To, jak konkrétně bude Vaše střecha vypadat, je samozřejmě na Vás – kvalitní stavební firma, jako je ta naše, ale může ovlivnit její kvalitu, životnost i konečný vzhled. I proto se ve firmě Josefa Opluštila zaměřujeme především na pečlivou práci s materiály, chytrý výběr dodavatelů a co možná největší důslednost práce.

Chceme, abyste od nás dostali bytelnou střechu, pod kterou se Vám bude pohodlně a bez komplikací žít, a spolu s týmem svých pracovníků o to usilujeme každý den. Zároveň Vám ale necháváme co největší prostor pro to, abyste se mohli rozhodnout, jak konkrétně by měly vypadat detaily Vaší střechy, a staráme se, abyste mohli udělat svobodné a informované rozhodnutí.

Jsme tu vždy pro Vás, abychom Vám pomohli nebo poradili a umožnili Vám tak získat nakonec výsledek, který Vás bude uspokojovat ve všech ohledech. Zkuste nám zavolat a vyzkoušejte si služby naší společnosti sami! Těšíme se na osobní setkání s Vámi.

Josef Opluštil

IČ: 72513675
Adresa:
Rudé armády 653/48
683 01 Rousínov

Telefon:
602 758 871

E-mail:
oplustil@oplustil.com
Web:
www.oplustil.com