Kontakty

Stavíte střechu a potřebujete najít někoho, kdo pro Vás realizuje špičkové tesařské, klempířské nebo pokrývačské práce? Ve firmě Josefa Opluštila jsme Vám kdykoli k dispozici, abychom Vám poskytli detailní informace o našich službách nebo Vám poradili se vším, s čím si nevíte rady. Dotazy i objednávky přijímáme na následujících kontaktních spojeních.

Josef Opluštil
IČ: 72513675

Adresa:
Rudé armády 653/48
683 01 Rousínov

Telefon:
602 758 871

E-mail:
oplustil@oplustil.com

Web:
www.oplustil.com

Facebook:

www.facebook.com/pokryvacstvioplustil

Ve firmě Josefa Opluštila v Rousínově poskytujeme všem svým klientům kvalitní služby na míru, ať už stavějí nový dům, nebo rekonstruují ten stávající. I pro Vás rádi odvedeme poctivou práci, která kombinuje tradiční postupy s těmi nejmodernějšími materiály! Věříme, že Vám spolupráce s naší firmou bude vyhovovat.

Kde nás najdete na Brněnsku

Ve firmě Josefa Opluštila poskytujeme tesařské, pokrývačské a klempířské práce klientům po celém okolí Brna. Pokud si některou z našich služeb budete chtít objednat, rádi přijedeme přímo k Vám a domluvíme se s Vámi na detailech našich služeb. Jakékoli otázky o naší nabídce Vám ale rádi zodpovíme i přímo v našem sídle, které najdete v jihomoravském Rousínově. Rousínov se nachází přibližně na půl cesty mezi Brnem a Vyškovem – z obou měst k nám po dálnici D1 dojedete přibližně za čtvrt hodiny. Přímo v Rousínově nás najdete v ulici Rudé armády, přibližně 500 metrů rovně od městského centra. Svézt se k nám můžete i autobusem – linky z Brna, Vyškova nebo Slavkova zastavují kousek od našeho sídla. Přejeme příjemnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!