Firma Josefa Opluštila vznikla v Rousínově v roce 1990 a od té doby se soustavně věnuje poskytování služeb v oblasti tesařství, pokrývačství a klempířství. Už od začátku jsme se od ostatních podobných společností chtěli odlišit především pečlivou kvalitou našeho zpracování a jak dosvědčují stovky našich stávajících zákazníků, jsme v tom poměrně úspěšní. V průběhu fungování naší firmy jsme dostali možnost pracovat na střechách nejrůznějších druhů, především ale na rodinných domech.

Cizí nám nicméně není ani práce na průmyslových objektech, komerčních sídlech nebo veřejných institucích. Svým zákazníkům od počátku poskytujeme kompletní servis včetně montáže oken a realizace podkrovního prostoru. I když se v řadě ohledů můžeme při své práci opírat o tradici svého oboru a vybrat ty nejlepší pracovní postupy a materiály, které se v dlouhé historii stavitelství nejvíce osvědčily, baví nás zároveň i využívat zajímavé nové materiály a technologie – jedině tak totiž dokážeme uspokojit klienty, kteří od nás chtějí komfortní a estetické bydlení.

Stejně jako po celý průběh naší praxe se ani dnes nepřestáváme zajímat o novinky v oboru a o inovativní způsoby, jak pro své klienty stavět ještě lepší střechy s vyšší životností a bezchybnou funkčností. Takovou střechu můžete získat i Vy – stačí se nám ozvat a domluvit se na podrobnostech. Věříme, že Vám bude spolupráce s naší společností vyhovovat!

Josef Opluštil

IČ: 72513675
Adresa:
Rudé armády 653/48
683 01 Rousínov

Telefon:
602 758 871

E-mail:
oplustil@oplustil.com
Web:
www.oplustil.com