Naše kompletní služby

Ve firmě Josefa Opluštila poskytujeme svým klientům v širokém okolí Brna a Vyškova už řadu let kvalitní služby v oblastech tesařství, pokrývačství a klempířství. Služby na míru rádi poskytneme i Vám – v naší firmě jsou naši klienti ve centru pozornosti a děláme maximum pro to, abychom splnili všechny jejich požadavky. Vyzkoušejte nás a domluvte se s námi na podrobnostech naší vzájemné spolupráce! Těšíme se na Vás.

Tesařské práce

Pro všechny své klienty nabízíme kvalitní střešní konstrukce pro všechny typy střech (sedlové, pultové, valbové aj.). Dáváme si záležet na kvalitní práci se dřevem, abychom z vybraného materiálu dostali jeho nejlepší vlastnosti a postavili Vám základ pro střechu, která s Vámi vydrží desítky let. Střešní konstrukce realizujeme jak pro novostavby, tak při kompletních rekonstrukcích střech, a ačkoli většinu našich klientů tvoří jednotlivci, kteří novou střechu dělají na rodinných domech, za sebou máme i práci na průmyslových objektech nebo veřejných stavbách.

Pokrývačské práce

Novou střechu umíme postavit od A do Z a k tomu samozřejmě nesmí chybět pokrývačské práce. Ve firmě Josefa Opluštila pracujeme se střešními krytinami od renomovaných a oblíbených výrobců, jako jsou Bramac, Tondach, Terran, Borga nebo Lindab a zajišťujeme pokládku střešní krytiny, díky které bude střecha spolehlivě plnit svou funkci bez hrozby zatékání nebo jiných komplikací. V dnešní době mají klienty na výběr z nepřeberného množství nejrůznějších střešních krytin a my jim rádi kdykoli pomůžeme, aby si mohli zvolit takovou krytinu, která jim bude vyhovovat nejenom esteticky, ale také z hlediska své funkčnosti. Požadavky na střechu se pokaždé různí podle konkrétního účelu stavby – a my Vám umožníme uvést všechna Vaše kritéria do souladu.

Klempířské práce

Ačkoli z prací, které je před dokončením střechy nutné realizovat, jsou klempířské práce jedněmi z těch nejméně nápadných, zároveň představují také nezbytnou podmínku bezproblémového fungování střechy jako celku. Klempířským prvkem, který každého nejspíš napadne jako první, jsou okapy domu, jen na ně se ale naše klempířské práce zdaleka neomezují. Klempířské práce jsou zásadní pro to, aby střecha kvalitně plnila svou hlavní ochrannou funkci, a přitom hraje roli řada drobných detailů: od oplechování lišt, štítů a komínů, přes hromosvody, až po ozdobné prvky různého druhu. Protože víme, jak moc na klempířských pracích záleží, aby střecha dobře fungovala, dáváme si na klempířských prvcích obzvlášť záležet a klientům je dodáváme v takové kvalitě, aby byla jejich životnost srovnatelná s celkovou životností střechy.

Další služby

  • Řada lidí počítá při stavbě nové střechy s vytvořením dalších obytných prostor v podkroví, a i s nimi jim ve firmě Josefa Opluštila dokážeme pomoci. Přímo do nově realizované střechy pro Vás namontujeme střešní okna podle Vašeho přání (dlouhodobě pracujeme se značkou Velux), provedeme tepelnou izolaci podkroví, aby se Vám pod střechou dobře žilo v zimě i v létě, položíme podlahu a realizujeme podhledy a stěny. S námi stačí se už jen nastěhovat a získat tak další cenný prostor v domě.
  • Provádíme také výrobu a montáž zahradních pergol, včetně jejich zastřešení, dále montujeme terasy a zahradní altány.

Dodavatelé, se kterými spolupracujeme:

  • BRAMAC, TONDACH, LINDAB, KATEPAL, PREFA – střešní krytiny;
  • VELUX, ROTO – střešní okna;
  • ISOVER, DÖRKEN, BACHL – izolace;
  • KJG, RHEINZINK, ZAMBELLI – klempířské prvky
  • KRPA DEHTOCHEMA, ISOLA

Josef Opluštil

IČ: 72513675
Adresa:
Rudé armády 653/48
683 01 Rousínov

Telefon:
602 758 871

E-mail:
oplustil@oplustil.com
Web:
www.oplustil.com