Stavíte novou střechu? Ve firmě Josefa Opluštila Vám s ní dokážeme pomoct. Zabýváme se kompletními pracemi v oblasti tesařství, klempířství a pokrývačství a všechny z nich pro Vás dokážeme realizovat ve špičkové kvalitě, ať už stavíte svůj nový domov nebo jen provádíte rekonstrukci. Pro Vaši střechu dodáme ty nejlepší materiály podle Vašeho výběru, namontujeme krovy, položíme střešní krytinu a zaizolujeme podkroví.

Svému oboru se věnujeme už řadu let a spolu se zkušeným týmem našich pracovníků Vám dokážeme dodat technicky i řemeslně propracovanou střechu, která Vám vydrží plně funkční po další desítky let. Záleží nám na tom, aby od nás každý z našich klientů dostal služby přesně na míru svým potřebám, a proto při každé zakázce pečlivě nasloucháme Vašim přáním a požadavkům. Naše služby staví na tom nejlepším, co nabízí tradice oboru, ale zároveň se nebojí využívat kvalitní současné technologie a materiály. Na své si tak u nás přijdou jak milovníci moderního, komfortního bydlení, tak ti, kteří nejradši vsázejí na osvědčenou jistotu.

Co konkrétně Vám v Klempířství Opluštil dokážeme nabídnout?

  • Základem každé kvalitní střechy jsou dobře provedené tesařské práce. V naší firmě máme se službami v oblasti tesařství bohaté zkušenosti, takže svým klientům dokážeme slíbit perfektní řemeslnou kvalitu. V oblasti tesařských prací stavíme především na práci s materiálem a snažíme se maximálně využívat jeho stavební vlastnosti ve prospěch našich klientů. Stavíme všechny běžné střešní konstrukce, včetně sedlových, valbových nebo pultových střech.
  • Spolupracujeme s osvědčenými a kvalitními dodavateli, abychom Vám dokázali poskytnout ty nejlepší pokrývačské práce. Výběr střešní krytiny je jenom na Vás, pokud ale budete chtít, rádi Vám kdykoli poradíme s technickými vlastnostmi jejich jednotlivých typů i s tím, jak dobře se bude Vámi vybraná krytina snášet s tvarem střechy, který na svém domě máte. Používáme střešní krytiny od renomovaných výrobců, jako je Tondach, Bramac nebo Lindab.
  • Aby Vaše střecha fungovala jako celek, je nezbytné postarat se kromě krovů a střešní krytiny také o klempířské práce. V naší společnosti Vám dodáme všechny klempířské prvky od okapů až po hromosvody a zajistíme, aby Vaše střecha správně plnila svou ochrannou funkci.
  • Mezi naše další služby patří mimo jiné montáže střešních oken a světlovodů, montáž zahradních pergol nebo kompletní práce na podkrovních prostorech, včetně izolace střechy, podlah a podhledů.

Novou střechu postavíme rádi na míru i Vám. Stačí se nám ozvat a dát nám vědět, jak byste si představovali konkrétní podobu naší vzájemné spolupráce. Věříme, že Vám služby naší společnosti budou vyhovovat!

Provozní doba

Pondělí–pátek 6:00 – 18:00
Po domluvě je možné realizovat jakoukoli z našich služeb i mimo standardní provozní dobu.

Josef Opluštil

IČ: 72513675
Adresa:
Rudé armády 653/48
683 01 Rousínov

Telefon:
602 758 871

E-mail:
oplustil@oplustil.com
Web:
www.oplustil.com